Zobacz również

Nie masz czasu przygotowywać jedzenia do pracy? Zamów catering!

Dodano: 2016-05-24 Przez: admin


 

Nieregularne posiłki, jedzenie w biegu, niezdrowe przekąski, zapominanie o śniadaniu – to nierzadko dzień nowoczesnego człowieka, który w pracy nie ma zbyt wiele czasu na to, aby przygotować dla siebie wartościowe jedzenie. To jednak prosta droga do otyłości i nadwagi oraz do wielu powiązanych z nimi chorób. Jeżeli chcesz odżywiać się zdrowo, w takiej sytuacji masz jeszcze jedno rozwiązanie – catering.

 

Wielu z nas catering kojarzy się przede wszystkim z obsługa różnego rodzaju imprez, na przykład urodzin, bankietów czy też wesel, ale catering można również zamówić na obiad czy kolację. Nie każdy z nas ma czas na gotowanie, dlatego też zamawianie jedzenia z wykorzystaniem firm cateringowych specjalizujących się w ich codziennym dowozie nie jest już niczym dziwnym. Oczywiście, to także większy wydatek niż gotowanie samemu, ale za to zyskuje się jeszcze więcej – pyszne i zdrowe posiłki gotowe do zjedzenia, także pomagające w prowadzeniu zbilansowanej diety i wtedy, gdy zależy ci na zrzuceniu paru dodatkowych kilogramów.

 

Wystarczy tylko kilka chwil spędzonych w internecie, aby do razu zobaczyć, że firm oferujących catering działa mnóstwo. Największy wybór jest, naturalnie, w dużych miastach, dlatego jeżeli chcesz wykupić dla siebie catering w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu, nie będzie z tym żadnego problemu. Możesz też przebierać w różnego rodzaju menu – interesuje cię może catering dietetyczny bezglutenowy lub też catering 1000 kalorii? A może jesteś wegetarianinem? W takim przypadku znajdziesz bez problemu różnego rodzaju pyszne propozycje.

 

Gdy zamówisz dla siebie catering z dostawą do firmy, każdego dnia możesz otrzymywać zróżnicowany i wyśmienity lunch odpowiadający twojemu gustowi oraz potrzebom. Możesz również zamówić catering na cały dzień, jeżeli nie masz zbyt dużo czasu na gotowanie także po godzinach.

 

Z jakimi cenami trzeba będzie się liczyć? Tutaj wszystko zależy już od tego, jaką firmę i dietę wybierzesz. Gdy chcesz zamówić dietę całodzienną, wtedy za jeden dzień zapłacisz od 40 do 70 złotych. Gdy chcesz zamawiać jedzenie tylko do pracy jako lunch, cena wynosi zwykle około 15-30 złotych.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy