Zobacz również

Serwis telefonów bez wychodzenia z domu

Dodano: 2016-05-24 Przez: admin


 

Z telefonów korzystamy na co dzień, dlatego też jako często używany sprzęt są one również narażone na różnego rodzaju usterki. Zalanie, upadki, problemy z gniazdem ładowania, tracenie zasięgu lub GPS – to tylko kilka popularnych problemów, z którymi klienci zgłaszają się do serwisów telefonów komórkowych. Teraz jednak, gdy chcesz zlecić naprawę, nie musisz wcale wychodzić z domu – wszystko możesz załatwić na odległość.

 

Serwisy telefonów komórkowych, wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów, oferują im również możliwość napraw na odległość. W tym przypadku nie trzeba już osobiście zgłaszać się do serwisu, ponieważ telefon będzie można przekazać przez kuriera, a po jego naprawie zostanie on również w ten sam sposób odesłany. Z takiej opcji warto skorzystać nie tylko wtedy, gdy w okolicy nie ma się żadnego dobrego serwisu, jak i wtedy, gdy ma się serwis zarekomendowany, który jest w stanie pomóc w określonym przypadku lub wykonać usługę w przystępnej cenie.

 

Jak odbywa się taki serwis telefonów krok po kroku? To bardzo prosta procedura, z której korzysta dzisiaj coraz więcej właścicieli smartfonów i starszych modeli telefonów. Na samym początku trzeba wybrać odpowiedni serwis świadczący usługi na odległość. Dzisiaj wiele z nich oferuje taką możliwość – wystarczy wpisać do wyszukiwarki słowa typu „serwis telefonów Samsung Warszawa”, aby znaleźć rekomendowane serwis, które mogą także przyjmować sprzęt przesłany kurierem.

 

Następnie należy wypisać formularz zgłoszeniowy – trzeba podać w nim swoje dane osobowe i adresowe, numer telefonu, numer IMEI, numer seryjny urządzenia, opisać usterkę. Najczęściej to właśnie serwis wysyła kuriera do klienta, dlatego też nie trzeba już samemu go przesyłać. Wystarczy tylko solidnie go zapakować i wręczyć kurierowi. Gdy telefon dotrze na miejsce, jest poddawany diagnostyce – o jej wynikach informuje się klienta, który podejmuje decyzję dotyczącą dalszej naprawy. Gdy sprzęt będzie już naprawiony, wtedy odsyłany jest na wskazany adres. Często całą procedurę można śledzić również na stronie internetowej serwisu.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy